İNCİTEN HAKİKATLER..

Kadın-erkek karışık salonlarda, haram ortamlarda bir sabah gelecek kardan aydınlık ezgisi söyleyerek Kudüs’e sahip çıkılmaz.

Bir yanda gıyabi cenaze namazı kılınırken bir yandan da haram konser ve festivallere hazırlık yapılarak İslamcı ya da Kudüs sevdalısı olunmaz.

Sağ elle su içti diye halife, mehdi, emiri’l mu’minin olarak gördüğünüz zatların küfür ve nifak olan amellerine sessiz kalınarak samimi Müslüman olunmaz.

Taziyelerde Kur’ân okuyor diye neredeyse peygamber olarak görülen kişiler ‘ya allah bismillah’ diyerek kilise açmak gibi küfür olan bir amel işlediğinde üç maymunu oynamakla Müslüman dava adamı olunmaz.

Bunlarla olsa olsa naylon Müslüman olunur ki bunun bir adım ötesi de nifak veya küfürdür.

Allah’tan korkun!

Başkalarının dünyalık siyasi menfaatleri için ahiretinizi yakmayın ve el-Aksa gibi değerlerinizi demokrasiye meze yapmayın.

– Hakkı batılla karıştırıp da bile bile hakkı gizlemeyin. (Bakara 42)

– Zulmedenlere meyletmeyin. Yoksa size de ateş dokunur. Sizin Allah’tan başka dostlarınız yoktur. Sonra size yardım da edilmez. (Hûd 113)

– “De ki: “Düşündünüz mü hiç; eğer size Allah’ın azabı gelirse ya da kıyamet gelip çatarsa Allah’tan başkasını mı çağıracaksınız? Eğer doğru sözlüler iseniz çağırın bakalım.” (En’âm 40)

– Eğer inkâr edecek olursanız, çocukların saçlarını ağartan bir günde kendinizi nasıl koruyacaksınız? (Muzzemmil 17)

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir